Tasarım

Kendi Tasarımını Kendin Yap

kendi tasarımını kendin yap

Bizim işimiz tasarımlarınızı hayata geçirmek. Kendi Tasarımını Kendin Yap. Tasarımlarını bize nasıl yollamalısın bu konular hakkındaki yazımızın detayları. Tasarladığınız sedir, kerevit, divan masa veya kitaplık modellerinizi sizin için yapmaktayız. Arayıp da bulamadığınız veya ölçüleri tam olarak istediğiniz gibi değilse istediğiniz ölçüde istediğiniz modeli istediğiniz ağaç çeşidi ve renkte imal edebilmekteyiz. Fabrikadan direk satış yaptığımız için fiyat olarak da her zaman en uygun ve en doğru fiyatı biz vereceğiz. Arada komisyoncu, aracı gibi kişiler olmadan direk fabrikadan satış yapmamız müşteri ve firma için daha faydalı olacaktır. Yeni tasarımlarınızı heyecanla bekliyoruz.

sedir tasarımı

Tasarım İçin Gerekenler

Tasarımınızı yaparken ilk önce örnek bir model üstünden gitmelisiniz. Örnek modelinizi, sonuçta ürününüz neye benzeyeceğini bilmek hem bizim açımızdan hemde sizin açınızdan sürprizlerin önüne geçmek içindir. Modelinizi seçtikten sonra bize ölçüleri vermeniz gerekmektedir. Ölçüleri örnek model üzerinden vermeniz her zaman daha sağlıklı olacaktır.Modeli belirlediniz ve ölçüleri de belirledikten sonra ister iletişim kısmından teklif formuna ek olarak atabilirsiniz. İsterseniz satış danışmanızı arayabilirsiniz (cep: 0530 122 5363). Dilerseniz mobilde direk Whatsapp destek üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satış danışmalarımız ve destek birimi gelen modeli inceleyip, bazı detayları konuşmak için sizi arayacaktır. Detay konular ağacın türü veya rengi gibi konular olabilir. Eğer iki tarafta tam mutabık kalırlarsa artık modeliniz üretime hazırdır.

Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Renk konusunda dikkatli olunmalıdır. Çünkü ağaçların renkleri doğaları gereği hepsinde aynı değildir. Aşırı kimyasal uygulanarak standart bir renk belki yakalanabilir. Ancak biz doğal renklerinden ve ahşabın kendi efektinin korunmasından yanayız. Ayrıca ağaç türüne göre de renkler değişiklik göstermektedir. Çam ağaçlarının rengi sarıya yakınken, gürgen ağacı pembeye yakın bir renktir. Bu yüzden özel renklerinizde demir veya plastik malzeme de olduğu gibi birebir aynı renk gelmeyebilir. Önceden bir yerde gördüğünüz, tecrübe ettiğiniz bir renk var ise bizimle paylaşmanız ve o renge ne kadar yaklaşacağımız muhakkak satış danışmanız ile görüşüp fikrini alın.

Ağaç türü, diğer bir dikkat etmeniz konudur. Nerede ve ne kadar süre kullanmayı planladığınızı satış temsilcilerimiz ile görüştüğünüzde size yardımcı olacaktır.

Aklınıza takılan sorular için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Yardımcı olacak sayfalar

Kendi tasarımını kendin yap.

https://www.restorasyon.mobi/blog/ahsap-mobilya-bakimi-nasil-yapilir/

kendi tasarımını kendin yap

Related Posts