1987 Yılında Başlayan Marangozluk Hikayemiz Hakkında,

Hakkımızda kısaca bir bilgi verirsek. Herkese saygılar marangoz mesleğine 1987 yılında Şanlıurfa’nın Akarbaşı semtinde bulunan Naccar Pazarı yani marangozlar çarşısında çırak olarak başladım askerlik çağına kadar Ustamla beraber çalıştım.

Askerden sonra, 1995 yılından sonra kendi iş yerimizi açtık bu güne kadar Türkiye’nin bir çok şehrine yaptığımız ürünleri özenle yapıp gönderiyoruz. Hakkımızda detaylı bilgi için iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tarihi marangoz resmi

Yurt dışında bir çok ülkeye kafe ve restoranlara özel ürünler üretip, satışını tamamladık.

Gönderdiğimiz ülkeler başta Almanya, Fransa olmak üzeri İspanya, İsveç ve bir daha çok Avrupa ülkesine Sedir, Taht, Kerevit, Divan ve Şark Köşeleri, masa, kürsü gibi ahşap malzemelerini yapıp gönderdik.

Başlıca Yaptığımız Ahşap Modelleri

Modern Sedir Modelleri

Klasik modellerimizin yanında istediğiniz ölçülerde Sedir, taht, kerevit ve divan üretimleri yapabilmekteyiz. Sedir modellerimizi Mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

Modern Sedir Modelleri

Şark Köşesi Oturma Grupları

Doğunun tarihsel dokularını üstünde taşıyan motifleri ile size otantik bir alan sağlar. Ahşap ve minderin bir arada olması sayesinde daha konforlu ve yumuşak bir oturum alanı oluşturur. Daha fazla model için lütfen mağazamızı ziyaret edin.

şark köşesi

Yenilikçi Fikirlerimiz

Klasik modellerimizi tekrardan günümüz teknoloji ile harmanlayıp orjinal ürünler ortaya çıkartmaya çalıştık. Örnek olarak yandaki tabure modelimiz Gürgen ağacından ve geçmeli modeli ile çivisiz bir oturum alanı oluşturmaktadır.

ahşap tabure

Bu güzel ürünleri üretmek bizim 30 yıllık tutkumuz ve sizlerin istekleri modelleri yapmamız bizim için en büyük çalışma tutkusudur.

Gaye, işimizi özenle ve itina ile yapmaya çalışmaktır.

Saygılarımızla

Marangoz Mehmet ve Bekir

instagram da bizi takip edebilirsiniz.