ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Genel anlamda 2 tip gönderim şeklimiz bulunmaktadır. İlki ambarlar aracılığı ile gönderim. Anlaşmalı ambarlar arasında gönderim işi yapılır ve sizin adresinize en yakın ambardan teslim alınması gereklidir. En uygun fiyatlı gönderim şekli Ambarlı yöntemdir. Ürünler montajlı bir şekilde zarar görmeyecek şekilde paketlenir ve gönderim bu şekilde yapılır. Sadece paketleri açıp kullanıma başlayabilirsiniz.

Diğer yöntem ise Kargo firmaları ile yapılan gönderimdir. Aldığınız ürünler kapınızı kadar gelir. Ürünler demonte edilip paketlenir ve o şekilde size kargolanır. Dolayısıyla gelen ürünleri montaj etmeniz gerekmektedir.

Dilediğiniz ölçülerde ve modelde sedir veya ahşap modelleri üretebiliyoruz. İstediğiniz modeli ve ölçüleri iletişim sayfasındaki teklif formu üzerinden bize iletebilirsiniz. Ayrıca satış danışmanlarımız ile irtibata geçip yardımda alabilirsiniz.

Modelinizin çizimini yapıp üstüne ölçüleri yazmanız işimizi kolaylaştıracaktır. Kendi tasarımını kendin yap, blog yazımızdan daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Blog yazımızı gitmek için tıklayınız.

Kargo için anlaşmalı firmamız bulunmaktadır. Ürünün büyüklüğüne ve sipariş miktarına göre fiyat değişiklik gösterebilir. Bu konuda satış temsilcimiz siparişe göre kargo ücretleri hakkında size bilgi verecektir. Farklı bir talep olursa kamyon veya kamyonet ile de gönderim yapılabilir.

Teslimat, ürün adetine ve işin inceliğine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için satış temsilcimiz ile veya whatsapp destek hattı (mobil site için) üzerinden görüşebilirsiniz.

Siparişlerimiz için fatura verebilmekteyiz. KDV oranı 18%’dir.

Kredi kartı alış verişlerinde iyzico sistemini kullanmaktayız. Web sitemiz ise SSL sertifikalı olup güvenlik taraması sürekli yapılmaktadır.

ÖDEME BİLGİLERİ

Ödeme yöntemleri olarak Kredi Kartı ve Banka Havale/EFT kullanılmaktadır. Kredi kartı alışverişlerinde iyzico sistemi kullanılmakta olup. Kredi kartı bilgileri vs bizim sistemimizde tutulmamaktadır.

Kredi kartı alış verişlerinde ise ödeme yapıldıktan sonra ödeme 24 saat içinde alınır. Ödemeler konusunda Havala veya EFT için ise para transferi gerçekleştikten sonra işleme başlanılacaktır.

Alış veriş yaparken almaya kesin karar vermediğiniz ancak beğendiğiniz ürünleri not etmek için kullanılır. İstek listesine kaydettiğiniz ürünler hafızada bir süre kalır ve tekrar siteye girdiğinizde o ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Hasarlı (defolu) veya yanlış ürünlerde 100% ürün iadesi alıyoruz. İçiniz rahat olsun.

Sipariş alınıp eğer üretime başlanmışsa, herhangi bir değişiklik veya iade kabul edilmez.

Ödeme yapılıp sipariş alındıktan sonra aşama aşama “üretime alındı”, “işlem bitti”, “kargoya verildi” şeklinde sizi otomatik bilgilendirme mesajları göndereceğiz. Ayrıca müşteri temsilcimizden ve mobilde whatsapp destek hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Sorularınız için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

sss