Tasarım

Modern Sedir Modelleri

yeni ahşağ taht

Merhabalar, bu yazımızda modern sedir modelleri hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Sedir, arkalıksız, üstü minderli ve yastıklı olabilen, oturmaya veya yatmaya yarayan ev eşyası, divan olan adlandırılır. Genelde doğu ve güneydoğu bölgelerimizde dış ortamlarda ve minderli modelleri ise oturma odalarında sıkça kullanılmaktadır.

Usta sedir modellerimiz
Modern sedir modelleri

Geçmişe dönüş modasında Sedirlerde kendilerine günümüz modern toplumunda yavaş yavaş yer edinmeye başlamıştır. Kullanım kolaylığı, dayanıklılığı ve uygun fiyatı ile park ve bahçelerde tercih sebebi olmuştur. Beton ve demir gibi insan doğasına karşı ve sağlıksız malzemeler yerine ahşabın tercih edilmesi sağlık açısından da insana faydaları bulunmaktadır.

Gelişen toplumun isteklerine yönelik, sedirlerde kendilerini değiştirmiştir. Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda dizüstü bilgisayarlarını koyabilecekleri geniş kolçaklı model üretimi de yapmaktayız.

moder sedir
Dizüstü bilgisayarlar için geniş kolçaklı Modern Sedir.

Bazı müşterilerimiz ise ev ortamında kullandıkları için sedirlerin altını bir sandık gibi kullanmak isteyebiliyorlar. Onlar için ise Sandıklı sedir modelleri üretimi yapmaktayız. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni ürünler üretmek, modern tasarımlar yapmak bizimde hoşumuza gitmektedir.

Kapaklı Sandıklı Sedir
Kapaklı Sandıklı Sedir

Gözümüzü ilk açtığımız günden beri marangozluk işinde çalışıyoruz. Önceleri Urfa’nın değerli marangoz ustalarının yanında işi öğrendik, Ustalarımız emekliye ayrılınca da ata mirası işimizi devam ettirmeyi, bağrağı devralmaya çalışıyoruz. Sedir işleri atadan dede bize kalan bir mirastır. Bunu gelecek nesillere de aktarmamız gerekmektedir.

Başlıca ürettiğimiz modern sedir modelleri:

Alaçatı Sedir modeli

Balkon Sedirleri

Cafe Sedirleri

2020 yılında yaşanan hastalık ve salgınlar sebebi ile insanlar fazla dışarı çıkamadığı için evlerinde daha fazla vakit geçirmek zorunda kalıyorlar. Evlerinin bahçeleri varsa bahçelerini yoksa da balkonlarını bir nefes alma rahatlama yeri olarak görüyorlar. Nefes almanın yanında bir çay yudumlayacağı, gazetesini okuyabileceği bir oturma yeri arıyor insan. eğer sizinde bu şekilde bir ihtiyacınız olursa dilediğiniz model ve boyutlarda Ustasedir olarak her zaman yanınızdayız.

İlk günkü, heves ve aşkla yeni modeller üretmeye ve sizlerden gelen siparişleri yetiştirmeye çalışıyoruz.

İyi günler dileriz efendim.

instagram sayfamızdan da bizi takip edebilirsiniz. Son modelleri ve indirim fırsatları kaçırmamak için bizi takip ediniz.

@UstaSedir